IdealnyProjekt.sk ponúka priestor na prezentáciu Vás a Vašich projektov. Zaradenie projektu do nášho katalógu je bezplatné, ale ponúkame Vám aj platenú a teda zvýhodnenú možnosť zvýraznenia Vás a Vášho projektu. Taktiež ponúkame možnosť reklamy aj pre iné než projekčné firmy.

Možnosti reklamy pre projekty

  1. Sponzorovaný projekt: Odkaz na váš projekt, ktorý je umiestnený na hlavnej, priamo viditeľnej časti. K dispozícii sú 3 pozície len s pevným zobrazovaním.
  2. Zvýhodnený projekt: Váš projekt bude zvýhodnený pri vyhľadávaní a zobrazený vždy medzi prvými výsledkami.
  3. Odporúčaný projekt: zobrazenie projektu ako odporúčaný v bočnom paneli v priamo viditeľnej časti. K dispozícii sú 3 miesta s pevným alebo pohyblivým zobrazovaním.

Možnosti reklamy pre firmy

  1. Right partner: Odkaz na vašu firmu vo forme banneru v pravej hornej viditeľnej časti. Banner s rozmermi 234 x 60 pixelov je zobrazovaný na väčšine stránok. K dispozícii sú 3 miesta s pevným alebo pohyblivým zobrazovaním.
  2. Right banner: reklamný banner v pravej hornej viditeľnej časti, zobrazovaný na väčšine stránok s rozmermi 160 x 600 pixelov (náhrada za AdSense)
  3. Bottom partner: Odkaz na vašu firmu vo forme banneru v ľavej spodnej neviditeľnej časti. Banner s rozmermi 234 x 60 pixelov je zobrazovaný na všetkých stránkach.
  4. Bottom banner – reklamný banner v spodnej časti, zobrazovaný na všetkých stránkach (náhrada za AdSense 250×250). K dispozícii sú 3 miesta s pevným alebo pohyblivým zobrazovaním.

Vysvetlivky

Pevné zobrazovanie – pozícia, ktorá sa nemení a je pevne obsadená. Možnosť obsadenia len pevného počtu.
Pohyblivé zobrazovanie – pozícia, kde systém obsadzuje reklamné plochy náhodným výberom z inzerentov

Viditeľný objekt – objekt, ktorý je viditeľný pri načítaní stránky. Nie je nutné scrollovať stránku.
Neviditeľný objekt – objekt, ktorý sa zobrazí až po scrollovaní stránky. Reklama je umiestnená v spodnej časti stránky.

Táto stránka má len informatívny charakter. Reklamy na stránkach IdealnyProjekt.sk zatiaľ nie sú spustené. Ich spustenie je naplánovaná v najbližšej dobe. Za porozumenie ďakujeme.
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.